راهنمای خرید لوازم سفر
راهنمای خرید لوازم خانه

راهنمای خرید لوازم سفر :

همیشه سفر کردن و مسافرت یکی از لذت بخش ترین تفریحات انسان بوده و هست. سفر به مناطق بکر و گردش در طبیعت جز تفریحاتی است که طرفداران زیادی داره. اما یکی از معضلات انسان در سفر , نداشتن فضای کافی برای حمل وسایل مورد نیازه و همی امر باعث میشه که در سفر از خیلی وسایل فاکتور بگیریم و بی خیال بردن اون وسایل بشیم. اما تکنولوژی به کمک ما اومده تا با وسایل بسیار کاربردی که در عین حال بسیار فضای کمی اشغال میکنند , بتوانیم سفر بهتری را تجربه کنیم و بدون ترس از هیچ چیزی به دورترین نقاط سفر کنیم. در این مقاله قصد داریم تا چند مورد از لوازم و وسایل مورد نیاز که برای سفر کردن ساخته شده اند را به شما معرفی کنیم تا با خرید اونها سفر بهتری را تجربه کنید.

منقل سفری مدل ZIAFAT-B27

منقل سفری مدل ZIAFAT-B27 :

مگر میشود به طبیعت رفت و کباب درست نکرد؟! یکی از لذت بخش ترین کارها در سفر , درست کردن کباب میباشد. اما همیشه منقل ها فضای زیادی را اشغال میکنند که ناچارا مجبور میشیم روی زمین کباب درست کنیم ولی منقل سفری مدل ZIAFAT-B27 که دارای ابعاد 30*30*5 بوده و کمتر از 700 گرم وزن دارد به کمک شما آمده تا بتوان در زمان نیاز آن را باز نموده و به عنوان یک منقل کامل استفاده کرده و در زمان اتمام کار جمع نموده و درون کوله پشتی و یا صندوق عقب خودرو قرار دهید. این منقل دارای یک محفظه بوده تا از کثیف شدن ویاسل دیگر جلوگیری شود و حمل راحت تری داشته باشد.
برای خرید منقل سفری مدل ZIAFAT-B27 و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید منقل سفری مدل ZIAFAT-B27

 

اره سیمی مدل huan

اره سیمی مدل huan :

ایجاد آتش برای پخت و پژ و یا برای گرم کردن بدن یکی مشکلات انسان در سفر میباشد. بریدن تنه های فرسوده درختان میتواند یکی از راهکار های ایجاد آتش باشد اما بریدن مناسب تنه درخت بطوری که به درخت آسیبی نزند و همچنین داشتن یک اره مناسب , از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اره سیمی مدل huan دارای ابعاد فوق العاده کوچکی بوده و به راحتی می توان آن را درون کیف و یا کوله قرار داد و در زمان مناسب اقدام به بریدن شاخه های خشک درختان نمود. جنس فلزی مقاوم و دسته های پلاستیکی به شما کمک میکند تا راحت تر به کار خود ادامه دهید.
برای خرید اره سیمی مدل huan و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید اره سیمی مدل huan

 

دوش سفری مدل Camp Shower ظرفیت 40 لیتر

دوش سفری مدل Camp Shower ظرفیت 40 لیتر :

سفر های طولانی مدت مخصوصا در طبیعت باعث آلوده شدن بدن میشود. این محصول در طول سفر به کمک شما آمده و در حالت عادی فضایی همانند یک کیسه معمولی اشغال میکند و در حالت استفاده قادر به ذخیر 40 لیتر آب میباشد. با استفاده از بند های آن میتوانید آن را آویزان نموده و باتوجه به جنس PVC و رنگ مشکی که دارد , توسط خورشید آب آن برای حمام کردن گرم میشود و میتوانید به راحتی در طبیعت با دمای مناسب دوش بگیرید.
برای خرید دوش سفری مدل Camp Shower و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید دوش سفری مدل Camp Shower

 

بالش سفری کینگ کمپ

بالش سفری کینگ کمپ :

این محصول کامملا مناسب برای استراحت در حین سفر میباشد. فضای بسیار کمی گرفته و در موقع نیاز با بادکردن آن میتوانید در هنام سفر از آن لذت ببرید. جنس بالش از PVC بوده و جنس رویه از پارچه بوده تا گردن را اذیت نکند.این محصول کم حجم تنها 20 گرم وزن دارد.
برای خرید بالش سفری کینگ کمپ و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید بالش سفری کینگ کمپ

 

باربیکیو سفری کینگ کمپ

باربیکیو سفری کینگ کمپ :

باربیکیو سفری کینگ کمپ یکی از وسایل سفر بوده که لذت مسافرت را برای شما چندین برابر میکند. طبخ غذای لذیذ و تازه در دامان طبیعت با استفاده باربیکیو سفری کینگ کمپ بسیار لذت بخش بوده و با استفاده از کیف دستی که همراه این محصول است بتوانید حمل آن را بسیار آسان تر کنید. ابعاد این محصول 31*21*21 سانتی متر بوده و جنس استیل باعث میشود تا در برخورد با آتش دچار مشکلی نشود.
برای خرید باربیکیو سفری کینگ کمپ و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید باربیکیو سفری کینگ کمپ

 

لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG : در سفر هنگامی که شب میشود ایجاد نور و روشنایی یکی از ملزومات بوده. لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG به شما کمک میکند تا در هر زمان و مکانی اقدام به تولید نور و روشنایی کرده. این محصول با استفاده از اتصال به USB و یا OTG تامین انرژی کرده و اقدام به تولید روشنایی میکند. بسیار مناسب برای اتصال به موبایل , پاوربان و لپ تاپ بوده تا بتواند نیروی مورد نیاز خود را تامین نماید. این محصول دارای یک آویز بوده تا بتوان به راحتی به چادر و یا کاپوت خودرو متصل نمود و از نور آن استفاده کرد.  برای خرید لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG :

در سفر هنگامی که شب میشود ایجاد نور و روشنایی یکی از ملزومات بوده. لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG به شما کمک میکند تا در هر زمان و مکانی اقدام به تولید نور و روشنایی کرده. این محصول با استفاده از اتصال به USB و یا OTG تامین انرژی کرده و اقدام به تولید روشنایی میکند. بسیار مناسب برای اتصال به موبایل , پاوربان و لپ تاپ بوده تا بتواند نیروی مورد نیاز خود را تامین نماید. این محصول دارای یک آویز بوده تا بتوان به راحتی به چادر و یا کاپوت خودرو متصل نمود و از نور آن استفاده کرد.
برای خرید لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید لامپ LED اضطراری آویز مدل USB-OTG

 

کتری سفری مدل F826

کتری سفری مدل F826 :

خوردن نوشیدنی داغ تو دل طبیعت لذتیه که نمیشه به راحتی اونو وصف کرد. برای گرم کردن و جوش آوردن آب میشه از پکنیک استفاده کرد که وزن و فضای زیادی را برای حمل از ما میگیره. یک راه دیگر درست گردن آتیش و جوش آوردن آب روی آتیش هست. ولی اینجا لازم به یه کتری داریم که در مقابل دما بسیار مقاوم بوده و نگران آب شدن دسته هاش نباشیم. کتری سفری مدل F826 این مشلات را حل کرده و دارای ابعاد 15*15*30 بوده و بسیار جمع و جور میباشد. کافیه این محصول را آب کنید و درون دل آتش قرار دهید و بدون هیچ نگرانی منتظر جوش اومدن آب باشید. این محصول که از آلومنیوم ضد زنگ بوده تنها 200 گرم وزن داره و یکی از مهمترین وسایل سفر محسوب میشه.
برای خرید کتری سفری مدل F826 و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید کتری سفری مدل F826

 

چراغ قوه پرتابل cob :

این چراغ قوه که همانند یک سرکلیدی عمل میکنه دارای ابعاد کوچکی بوده ولی تشکیل شده از چندین چراغ LED بوده که نور خوبی را برای شما تولید میکنه. این چراغ قوه انقدر کوچک است که موقع حمل اصلا متوجه وجود اون نمیشوید ولی در مواقع نیاز به روشنایی نور خوبی تولید میکنه که شما را از خرید این محصول راضی نگه میدارد.
برای خرید چراغ قوه پرتابل cob و مشاهده عکس های بیشتر این محصول برروی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید چراغ قوه پرتابل cob

یه نگاهم به اینجا بنداز

راهنمای خرید لوازم سفر

راهنمای خرید لوازم سفر

خرید گیرنده بلوتوثی موزیک خودرو

خرید گیرنده بلوتوثی موزیک خودرو

راهنمای خرید تبلت دانش آموزی ارزان قیمت

راهنمای خرید تبلت دانش آموزی ارزان قیمت

راهنمای خرید گوشی آیفون SE 2020

راهنمای خرید گوشی آیفون SE 2020

خرید فلش مموری 64 گیگابایت قیمت مناسب

خرید فلش مموری 64 گیگابایت قیمت مناسب